Dodatki

Nanoproofed - preparat do czyszczenia tworzyw sztucznych

 

Produkt nanoproofed preparat czyszczący tworzywa sztuczne jest wodnistym organiczno – nieorganicznym materiałem czyszczącym, bazującym na chemicznej nanotechnologii. Dzięki samoorganizującym się elementom jest specjalnym produktem do usuwania głęboko zakorzenionego brudu i rozkładu. Skutecznie usuwa delikatne naloty kamienia osadowego, posezonowe zabrudzenia pozostawiając po sobie powierzchnię hydrofobową. Preparat jest różnorodnie wykorzystywany jako srodek usuwający zabrudzenia z różnych powierzchni (tworzywa sztuczne ( zewnętrzne i wewnętrzne elementy okienne, pow. szklane, zewnętrzne parapety, schody, itd., kabiny prysznicowe, armatura sanitarna, pow. ze stali nierdzewnej, chromowanej, inox, plandeki, rolety płócienne, namioty, przyczepy campingowe, żaluzje, podłogi, telefony komórkowe). Posiada właściwości odrdzewiające i odkamieniające. Koncentrat. W zależności od stopnia zabrudzenia rozcieńczać z wodą max Nanoproofed stosunku 1:30.

 

Cena - 100 ml 20 pln netto.Nanoproofed - ochrona tworzyw sztucznych

 

Produkt nanoproofed ochrona – uszlachetnienie tworzywa sztuczne jest półprzezroczystą kompozycją na bazie chemicznej nanotechnologii do pielęgnacji elementów z tworzyw sztucznych. Nanoproofed ochrona, uszlachetnienie nadaje powierzchni właściwości nie przylegania wody, oleju i zanieczyszczeń, co w znaczny sposób ułatwia czyszczenie. Zabezpiecza powierzchnie przed promieniami UV, jest odporna na morską wodę i powietrze (sól) oraz kwaśne deszcze, nie posiada silikonów, wosków i oleji, przedłuża żywotność zaimpregnowanych powierzchni. Produkt ten szczególnie nadaje się do elementów wykonanych z tworzyw sztucznych mających zastosowanie w branży okiennej, sanitarnej, motoryzacyjnej, itp. Wydajność: około 3 - 4 m2 / 100ml Trwałość powłoki: do 24 miesięcy.

 

Cena - 100 ml 80 pln netto.Nanoproofed - anty para

 

Produkt nanoproofed preparat czyszczący z efektem Anty Pary bazuje na chemicznej nanotechnologii, chroni zabezpieczone przez nią powierzchnie przed tworzeniem się nalotu ze względu na jego charakter hydrofilowy. Idealnny do czyszczenia i zabezpieczania powierzchni szklanych (np. wewnętrzne powierzchnie szyb okiennych, samochodowych, lustra łazienkowe, i inne powierzchnie szklane narażone na parowanie.) Na zaimpregnowanej powierzchni nie pojawiają się żadne zmiany. Cząsteczki „nano” zabezpieczają przez szkłopodobną warstwę ochronną, odrzucają wodę i olej, zabezpieczają przed osadzaniem się brudu, są odporne na morską wodę i powietrze (sól) oraz kwaśnye deszcze, odporne na UV, bez silikonu, wosku i oleju, przedłużają żywotność impregnowanych powierzchni. Wydajność: około 10ml / 1m2 Trwałość powłoki: około 12 miesięcy.

 

Cena - 100 ml 80 pln netto.Nanoproofed - preparat czyszcząco-odtłuszczający

 

Produkt nanoproofed preparat czyszczący - odtłuszczający służy do czyszczenia zabrudzonych miejsc, rozpuszcza tenzydy, lakiery, żywice i usuwa całkowicie substancje organiczne. Czyszczenie - odtłuszczanie tym preparatem to optymalne przygotowanie materiałów, które mają zostać pokryte warstwą ochronną. Dzięki niemu osiąga się długotrwałą ochronę, a nasze  produkty mogą działać na oczyszczonych nim powierzchniach – przedłuża żywotność impregnowanych powierzchni. Idealny do czyszczenia powierzchni szklanych i lakierowanych. Preparat nie pozostawiający smug. 

 

Cena - 100 ml 20 pln netto.Nanoproofed - preparat ochrone foto katalityczna szkła

Produkt nanoproofed ochrona – uszlachetnienie jest materiałem powłokowym na bazie alkoholu, bazuje na chemicznej nanotechnologii. Tworzy hydrofilową warstwę ochronną, która ułatwia usuwanie owadów, brudu, hamuje efekt parowania powierzchni szklanych. Efekt foto katalityczny powłoki ułatwia samooczyszczenie i razem z promieniami UV wspomaga reakcję hydrofilową. Zewnętrzne powierzchnie okien, witryny szklane, szklarnie, solary, wszystkie powierzchnie zewnętrzne szklane i metalowe. Nie nadaje się na podłoża z tworzyw sztucznych. Na zaimpregnowanej powierzchni nie pojawiają się żadne zmiany. Cząsteczki nano” zabezpieczają przez szkłopodobną warstwę ochronną. Odrzucająca wodę i olej, zabezpieczająca przed osadzaniem się brudu, odporna na morską wodą i powietrze (sól) oraz kwaśne deszcze, odporna na UV, bez silikonu, wosku i oleju, przedłuża żywotność impregnowanych powierzchni. Wydajność: około 10ml / 1m2.

 

Cena - 100 ml 120 pln netto.Dodatki

Abakus posiada pełne spektrum dodatków oferowanych przez producentów profili do swoich okien. Są to poszerzenia, łączniki, łączniki kątowe itp.


Do pobrania:  laczniki_br.pdf   listwy_przyszybowe.pdf   poszerz_br.pdf